page_banner

pwodwi yo

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optik transceiver

kout deskripsyon:

100Gb / s QSFP28 CWDM4 a se yon kat-chanèl, ploge, paralèl transceiver optik ak ki fèt pou aplikasyon 100G CWDM ak FEC, Datacenter ak Enterprise rezo ak lòt lyen optik. Yo konfòme li avèk SFF-8636 Specification, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 ak Telcordia GR-468-CORE. Transceivers yo optik konfòme yo avèk egzijans nan RoHS.


Pwodwi detay

Deskripsyon pwodwi

100G QSFP28 a entegre kat liy done nan chak direksyon ak 100Gb / s Pleasant. Chak liy ka opere nan 25.78125Gb / s jiska 2km pou G.652 Single Mode Fib (SMF). Longèdonn santral chanèl 4CWDM yo se 1271nm, 1291nm, 1211nm ak 1331nm.

Karakteristik pwodwi

Jiska 25.78125Gbps pousantaj done pou chak chanèl
Jiska rive 2km pou G.652 SMF
4 DFB ki baze sou CWDM transmetè ki pa refwadi
4 chanèl PIN detektè foto
Faktè fòm cho-konekte QSFP28
Duplex LC reseptak
Entèn sikwi CDR sou tou de reseptè ak chanèl transmetè
Sipò CDR kontoune
Bati-an dijital fonksyon dyagnostik
Low konsomasyon pouvwa <3.5 W.
Tanperati opere ka: 0 ~ + 70 ° C

Aplikasyon

100G aplikasyon CWDM4 ak FEC
Datacenter ak Enterprise rezo
Lòt lyen optik

Pwodwi Specification

Paramèt

Done

Paramèt

Done

Faktè Fòm

QSFP28

Longèdonn

1310nm

To Done Max

103.1 Gbps

Max Distans transmisyon

2km

Connector

LC Duplex

Medya

SMF

Kalite transmetè

DFB ki baze sou LAN-WDM

Kalite Reseptè

PIN

Dyagnostik

DDM sipòte

Tanperati Range

0 a 70 ° C (32 a 158 ° F)

TX pouvwa chak liy

-6.5 ~ 2.5dBm

Reseptè sansiblite

<-10dBm

<-10dBm

Pouvwa konsomasyon

3.5W

Pwopòsyon disparisyon

3.5dB

1

Tès Kalite

2

TX / RX siyal kalite tès

3

To Tès

4

Optical Spectrum Tès

5

Tès Senstivite

6

Fyabilite ak Tès Estabilite

Tès Endface

xinfu

Sètifika Kalite

safd (2)

CE Sètifika

safd (3)

EMC rapò

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optik transceiver