page_banner

pwodwi yo

100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML reseptè optik

kout deskripsyon:

100Gb / s CFP4 la fèt pou 100GBASE Ethernet. Yo konfòme ak CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE802.3bm CAUI-4 ak CEI-28G-VSR. Transceivers yo optik konfòme yo avèk egzijans nan RoHS.


Pwodwi detay

Deskripsyon pwodwi

CFP4 LR4 la konvèti 4 chanèl opinyon nan 25Gb / s done elektrik nan 4 chanèl nan LAN WDM siyal optik ak Lè sa a multiplexes yo nan yon chanèl sèl pou 100Gb / s transmisyon optik. Ranvèse sou bò reseptè a, modil la de-multiplexes yon opinyon optik 100Gb / s nan 4 chanèl nan LAN WDM siyal optik ak Lè sa a, konvèti yo nan 4 chanèl pwodiksyon de done elektrik.
Longèdonn santral 4 chanèl LAN WDM yo se 1295.56, 1300.05, 1304.58 ak 1309.14 nm kòm manm griy longèdonn LAN WDM ki defini nan IEEE 802.3ba.

Karakteristik pwodwi

Hot pluggable CFP4 MSA fòm faktè
Transmetè: refwadi 4x25Gb / s LAN WDM anl TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm)
Reseptè: 4x25Gb / s PIN ROSA
4x28G Elektrik Seri Entèfas (CEI-28G-VSR)
Jiska 10km rive pou G.652 SMF
MDIO koòdone jesyon ak siveyans dijital dijital
Single + 3.3V ekipman pou pouvwa
Duplex LC reseptak
Tanperati opere ka: 0 ~ 70oC
RoHS-6 konfòme

Aplikasyon

100GBASE-LR4 Ethernet
OTN OTU4

Pwodwi Specification

Paramèt

Done

Paramèt

Done

Faktè Fòm

CFP4

Longèdonn

4 LAN WDM

To Done Max

103.1 Gbps

Max Distans transmisyon

10km

Connector

Duplex LC

Medya

SMF

Kalite transmetè

LAN-WDM anl

Kalite Reseptè

PIN

Dyagnostik

DDM sipòte

Tanperati Range

0 a 70 ° C (32 a 158 ° F)

Tès Kalite

1

TX / RX siyal kalite tès

2

To Tès

3

Optical Spectrum Tès

4

Tès Senstivite

5

Fyabilite ak Tès Estabilite

6

Tès Endface

Sètifika Kalite

xinfu

CE Sètifika

safd (2)

EMC rapò

safd (3)

IEC 60825-1

safd (1)

IEC 60950-1

123(1)

  • Previous:
  • Pwochen: