page_banner

pwodwi yo

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optik transceiver

    Transceivers SFP28 yo se pèfòmans segondè, pri modil efikas sipòte pousantaj done nan 25 Gbps ak maksimòm longè lyen nan 10km sou SMF Li fèt pou 25GBASE-LR Ethernet ak 25.78125 GB / s sèl liy 100GE LR4. Yo konfòme ak konfòme yo avèk SFF-8402 ak SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 ak IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Pati 15, Gwoup B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optik transceiver

    Transceiver SFP28 a se yon modil trè kontra enfòmèl ant transmetè optik konvèti 25Gbit / s seri PECL oswa CML done elektrik nan done seri optik ki konfòme ak estanda 25GBASE-SR la. Li fèt pou gwo vitès rezo zòn depo, Odinatè gwoup kwa-konekte, Custom gwo vitès done tiyo ak Inter etajè Koneksyon. Yo konfòme yo avèk konfòme yo avèk SFF-8431, SFF-8432 ak IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    Transceivers SFP28 yo fèt pou itilize nan lyen Ethernet jiska 25,78 Gb / s pousantaj done ak jiska 10 km longè lyen. Yo konfòme SFF-8472, ak konpatib ak SFF-8432 ak pòsyon aplikab nan SFF-8431. Transceivers yo optik konfòme yo avèk egzijans nan RoHS.