page_banner

pwodwi yo

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

kout deskripsyon:

Transceivers SFP28 yo fèt pou itilize nan lyen Ethernet jiska 25,78 Gb / s pousantaj done ak jiska 10 km longè lyen. Yo konfòme SFF-8472, ak konpatib ak SFF-8432 ak pòsyon aplikab nan SFF-8431. Transceivers yo optik konfòme yo avèk egzijans nan RoHS.


Pwodwi detay

Deskripsyon pwodwi

Transceivers SFP28 yo fèt pou itilize nan lyen Ethernet jiska 25,78 Gb / s pousantaj done ak jiska 10 km longè lyen. Yo konfòme SFF-8472, ak konpatib ak SFF-8432 ak pòsyon aplikab nan SFF-8431. Transceivers yo optik konfòme yo avèk egzijans nan RoHS.

Karakteristik pwodwi

Sipòte 25.78125Gb / s koòdone optik seri

Jiska 10km transmisyon sou SMF

Un-refwadi DFB lazè ak PIN reseptè

Hot-pluggable SFP28 anprint

Bati-an dijital fonksyon dyagnostik

Single + 3.3V ekipman pou pouvwa

Konsomasyon pouvwa mwens pase 1.3 W

Tanperati opere ka: -40 ~ + 85°C

Entèn CDR sou tou de transmetè ak reseptè chanèl

Sipò CDR kontoune

SFP28 MSA pake ak Connector LC senp, Bi-direksyon

Aplikasyon

25GBASE-BX 25G Ethernet

25.78125 GB / s sèl liy 100GE LR4

Lòt lyen optik

Pwodwi Specification

Paramèt Done Paramèt Done
Faktè Fòm SFP28 Longèdonn 1270nm / 1330nm
To Done Max 25.78125 Gbps Max Distans transmisyon 10KM
Connector LC senp Medya SM
Kalite transmetè 1270nm DFB

1330nm DFB

Kalite Reseptè PINTIA
Dyagnostik DDM sipòte Tanperati Range 0 a 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX pouvwa -5 ~ + 2dBm Reseptè sansiblite <-13dBm
<-13dBm Pouvwa konsomasyon 3.5W Pwopòsyon disparisyon

3.5dB

1

Tès Kalite

2

TX / RX siyal kalite tès

3

To Tès

4

Optical Spectrum Tès

5

Tès Senstivite

6

Fyabilite ak Tès Estabilite

Tès Endface

xinfu

Sètifika Kalite

safd (2)

CE Sètifika

safd (3)

EMC rapò

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optik transceiver