page_banner

pwodwi yo

40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optik transceiver

kout deskripsyon:

40Gb / s 40km QSFP + transceiver a se yon modil transceiver ki fèt pou 40km aplikasyon pou kominikasyon optik. Konsepsyon an konfòme a 40GBASE-ER4 nan estanda IEEE P802.3ba ak QSFP Multi-Sous Akò (MSA).


Pwodwi detay

Deskripsyon pwodwi

Modil la konvèti 4 entrain chanèl (ch) nan 10Gb / s done elektrik a 4 CWDM siyal optik, ak multiplex yo nan yon chanèl sèl pou 40Gb / s transmisyon optik. Ranvèse, sou bò reseptè a, modil la optik de-multiplexes yon opinyon 40Gb / s nan 4 siyal chanèl CWDM, ak konvèti yo nan 4 pwodiksyon chanèl done elektrik.

Longèdonn santral 4 chanèl CWDM yo se 1271nm, 1291nm, 1311nm ak 1331nm kòm manm kadriyaj longèdonn CWDM ki defini nan ITU-T G694.2. Li gen yon Connector duplex LC pou koòdone optik la ak yon Connector 38-PIN pou koòdone elektrik la. Pou misyon pou minimize dispèsyon optik la nan sistèm long-bwote a, yon sèl-mòd fib (SMF) dwe aplike nan modil sa a.

Karakteristik pwodwi

Sipòte pousantaj ti jan total 41.2Gbps 

Uncooled 4x10.3Gbps CWDM transmetè

Reseptè segondè-sansiblite PIN-TIA

Jiska 40km sou SMF

Duplex LC resipyan

Hot pluggable QSFP + faktè fòm                  

Pouvwa dissipation <3.5W

Tout-metal lojman pou pèfòmans siperyè EMI

RoHS6 konfòme (plon gratis)

Tanperati opere ka:

Komèsyal: 0ºC a + 70 ° C

Aplikasyon

40GBASE-ER4

InfiniBand QDR ak DDR konekte

40G koneksyon Telecom

Pwodwi Specification

Paramèt

Done

Paramèt

Done

Faktè Fòm

QSFP +

Longèdonn

CWDM

To Done Max

41.2

Max Distans transmisyon

40km @ SMF

Connector

Duplex LC

Medya

SMF

Kalite transmetè

CWDM

Kalite Reseptè

APD

Dyagnostik

DDM sipòte

Tanperati Range

0 a 70 ° C (32 a 158 ° F)

TX pouvwa

-2.7 ~ 5dBm

Reseptè sansiblite

<-11.5dBm

<-11.5dBm

Pouvwa konsomasyon

3.5W

Pwopòsyon disparisyon

3.5dB

1

Tès Kalite

2

TX / RX siyal kalite tès

3

To Tès

4

Optical Spectrum Tès

5

Tès Senstivite

6

Fyabilite ak Tès Estabilite

Tès Endface

xinfu

Sètifika Kalite

safd (2)

CE Sètifika

safd (3)

EMC rapò

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC optik transceiver